Төрийн өмчит компанийн ахисан түвшний /гэрчилгээ сунгах онлайн сургалт/

Төрийн болон төрийн өмчийн оролцоотой компаниудын засаглалд олон улсын сайн туршлага, зарчмыг нэвтрүүлэх, ТУЗ-ийн мэргэжлийн ур чадварыг тасралтгүй сайжруулж байх зорилгоор Компанийн засаглалын ахисан түвшний сургалтыг Азийн сан, Төрийн Өмчийн Бодлого Зохицуулалтын Газар болон Компанийн Засаглалын Хөгжлийн Төв хамтран 2019 оны 12 сарын 04-өөс 12 сарын 10-ны өдрүүдэд зохион байгуулсан бөгөөд энэхүү ахисан түвшний сургалтанд ТУЗ-ийн гишүүд, ТУЗ-ийн нарийн бичгийн дарга нар, Гүйцэтгэх удирдлагууд гээд нийт 500 хүн хамрагдсан.

Сургалтанд хамрагдсан оролцогчид шалгалт өгч, ахисан түвшний гэрчилгээ авснаар цаашид Төрийн өмчит компаниудын ТУЗ-д сонгогдон ажиллахад засаглалын мэдлэг, ур чадвараа дээшлүүлсэн нэг гол үзүүлэлт болж үнэлэгдэж байна.

2019 онд зохион байгуулсан Компанийн засаглалын ахисан түвшний гэрчилгээний хугацаа дууссантай холбогдуулан ТӨК-ийн ахисан түвшний ГЭРЧИЛГЭЭ СУНГАХ сургалтыг зохион байгуулах гэж байна.

Сургалтанд хэн хамрагдах вэ?

  1. 2019 онд ТӨК-ийн ахисан түвшний сургалтанд хамрагдаж гэрчилгээ авсан, гэрчилгээний хугацаа дууссан оролцогчид;
  2. ТӨК-ийн ахисан түвшний сургалтанд хамрагдаж гэрчилгээ аваагүй төрийн өмчийн болон төрийн өмчийн оролцоотой компаниудын ТУЗ-ийн гишүүд, нарийн бичгийн дарга нар, гүйцэтгэх захирлууд, цаашид ТУЗ-д ажиллах сонирхолтой нэр дэвшигчид болон бусад ахисан түвшний гэрчилгээ авах сонирхолтой оролцогчид /Анхан шатны гэрчилгээт сургалтанд хамрагдсан байх шаардлагатай/

Хэзээ: 2023 оны 11 сарын 3
Хаана: Онлайнаар
Төлбөр: 550,000₮

Сургалтын гэрчилгээг файл хэлбэрээр илгээхээс гадна эх хувийг баталгаат шуудангаар илгээнэ. Компани, ААН-үүд өөрийн байгууллага дээр сургалт авах боломжтой.

Бүртгэл дуусах хугацаа: 2023 оны 11 сарын 1

2022 онд ТӨК-ийн засаглалын ахисан түвшний гэрчилгээ сунгах сургалтанд сууж гэрчилгээ авсан оролцогчид

  1. Ц. Норовжамц
  2. Г. Эрдэнэбулган
  3. Х. Цэцэгмаа
  4. Ж. Цогтбаяр
  5. Ю. Бат-Эрдэнэ
  6. Ш. Алтанчимэг
  7. Э. Энхчимэг
  8. Ч. Энх-Амгалан
  9. Б. Уянга
  10. Ж. Чимэдцэрэн
  11. Б. Мөнхзаяа
  12. Э. Тэмүүлэн
  13. С. Цогтоо
  14. Б. Биндэръяа
  15. Г. Балжинням
  16. Т. Отгон
  17. С. Мяндасмаа
  18. Д. Шийрэв
  19. Ц. Орхонтамир
  20. Г. Бэхбат
  21. З. Нандинхүү
  22. Т. Жаргалсайхан
  23. Ц. Эрдэнэ-Очир.